Oddelki

Proizvajalci

Obvestila:

Optični priključni kabel SC-SC,OM4 Poglej polno velikost

Digitus optični priključni kabel SC-SC, 3m-OM4

SC-SC, 50/125µ, dvojni, 3m - OM4

Več podatkov

DK-2522-03/4

  • Konektor: SC-SC, s keramično cevko
  • Dolžina: 3m
  • Tip vlakna: Multimode-OM4
  • Premer vlakna: 50/125 µ
  • Tip kabla:  I-VH 2G50/125µ
  • Dvojni kabel
  • LSOH (brez halogenov)
  • Proizvajalec: DIGITUS