Oddelki

Proizvajalci

Obvestila:

Optični priključni kabel LC-LC,OM4 Poglej polno velikost

Digitus optični priključni kabel LC-LC, 2m-OM4

LC-LC,50/125µ, dvojni, 2m - OM4

Več podatkov

DK-2533-02/4

  • Konektor: LC-LC, s keramično cevko
  • Dolžina: 2m
  • Tip vlakna: Multimode-OM4
  • Premer vlakna: 50/125 µ
  • Tip kabla:  I-VH 2G50/125µ
  • Dvojni kabel
  • LSOH (brez halogenov)
  • Proizvajalec: DIGITUS