Oddelki

Proizvajalci

Obvestila:

Optični priključni kabel LC-SC,OM3 Poglej polno velikost

Digitus optični priključni kabel LC-SC, 1m-OM3

LC-SC, 50/125, dvojni, 1m - OM3

Več podatkov

DK-2532-01/3

€ 8,91

  • Konektor: LC-SC, s keramično cevko
  • Dolžina: 1m
  • Tip vlakna: Multimode-OM3
  • Premer vlakna: 50/125
  • Tip kabla:  I-VH 2G50/125µ
  • Dvojni kabel
  • LSOH (brez halogenov)
  • Proizvajalec: DIGITUS